Het is weer zover! De derde editie van ons 24u-café komt eraan. Van 7 november om 18u tot 8 november om 18u nodigen wij jullie graag uit aan de KSA-lokalen van KSA Vlaamse Kerels Zwijndrecht om samen gedurende 24 uur geld in te zamelen voor het goede doel.
Dit jaar hebben we gekozen voor Stichting Tegen Kanker. Deze organisatie investeert in wetenschappelijk onderzoek om met nieuwe en betere behandelingen de overlevingskansen van kankerpatiënten te vergroten. Daarnaast bieden ze ondersteuning aan mensen en hun families, zowel op praktisch als emotioneel vlak, om hen door een vaak moeilijke periode heen te helpen.
Net zoals vorige jaren voorzien we opnieuw tal van activiteiten, zoals het voetbaltafeltoernooi, petanquetoernooi en de Crazy Disco Party. Op de poster hieronder vinden jullie het volledige programma met de bijbehorende tijdstippen. Voor sommige activiteiten moet je vooraf inschrijven via onze Google Forms, maar u bent altijd welkom om gewoon eentje te komen drinken!
We hopen jullie talrijk te mogen ontvangen. Zelfs een kort bezoek en een drankje maakt al een groot verschil.

